ERCAN ÜRKER


KAHROLSUN DEVRAN BU KAHPE DEVRAN..!

Gök kubbenin altında...


    Gökkubbenin altinda veya üstundeki her zulme baskaldirmak once insani bir sorumluluk sonrada vicdani bir zorunluluktur.

    Insanliktan nasibini almayip vicdanini pazarlayanlar hangi kisveyle karsimiza cikarsa ciksin her daim hasmimizdir. Bir taşa tekme atmayi vicdan muhasebesinde reddeden bir anlayisin bir idrakin temsilcileri olarak her turlu iskencenin elbette karsisindayiz. Bir hadiste buyuruldugu gibi: siz yeryuzundekilere merhamet edin kigoktekilerde size merhamet etsin.

   Bu baglamda hasta ruhlu bir şahsın bir hayvana, müslüman kılığına bürünüp siyonist ve emperyalistlerin ve onların kölesi olanların da insanlara uyguladiklari zülümler gökkubeden tasmis arşa boy vermektedir. Bize dusen oncelikle iyi bir insan olmak sonra da dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye çalışmaktır. Bütün mücadelemiz ve gayretimiz bundan ibaret olmalidir. Bunun aleyhine yapilan her hareketten her insan ayri ayri sorumludur. Kuşu ölen bir çocuğa başsağlığına giden bir peygamberin ümmeti olarak elbette cani yanan her canliya merhamet etmek insanlik vazifemizdir.

    Bugün hasta ruhlu bir şerefsizin bir kuşa yaptığı işkence bütün medya organlarında çarşaf, çarşaf yayınlanırken, Yemen de açlıktan ölen binlerce çocuk, suriye de evsiz barksız bırakılan milyonlarca insan, Doğu Türkistan da sırf müslüman oldukları için akla gelmeyecek işkencelerle katledilen soydaşlarımız, Ve daha sayamadığım niceleri gündem olmak için korumasız bir kuşu öldüren bu insanlıktan nasibini almamış şerefsizden daha mı değersiz..!