www.vurallarsut.com

CUMHURİYET BAYRAMI MÜNASEBETİYLE YARIŞMALAR DÜZENLENECEK

Çıldır Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü...

    Çıldır Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından okullarda çeşitli yarışmalar düzenlenecek.

   Çıldır Kaymakamlığının destekleri ile Çıldır Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Amatör Haftası etkinlikleri kapsamında 17-22 2019 tarihleri arasında İlk Okullar ve Orta Okullar arası satranç, masa tenisi ve atletizm(kros) yarışmaları gerçekleştirilecek.

   Çıldır Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Adnan Korkut yapmış olduğu açıklamada ?amacımız Mustafa Kemal Atatürk´ün gençlere ve çocuklara armağan ettiği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını en iyi şekilde kutlamak. Düzenleyeceğimiz yarışmalarda dereceye giren sporcularımıza Çıldır Kaymakamlığı ve Çıldır Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet bayramı törenlerinde çeşitli hediyeler verilecektir? dedi.

muzaffer uğurlu
7.10.2019 13:14:51
Sayın müdürüm kolaylıklar dilerim.Serhat illerimizde genellikle aynı tarihlerde aynı haberleri okuyoruz.Çıldır ilçemize ve gençlerimize daha fazla katkısı olması açısından rutinlerin dışına çıkalması ,çim futbol sahası,tenis kortu,basket sahası,koşu parkuru (asfalt değil)kapalı yüzme havuzu gibi sportif alanlar oluşturulması daha geliştirici olmaz mı?B azı Orta Andolu ve Batı illerindeki çocuklar,gençler bu tür imkanlardan bir şekilde yararlanabiliyor.Neden Çıldır´da başaramayalım?Çocuk parkını 11 yaşında Arpaçay ilçesinde görmüş biri olarak bu duygular içerisinde yazma ihtiyacı duydum.Doğunun bütün çocuklarına sevgilerimle.