BELEDİYE ARAÇ PARKINI GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYOR

ÇILDIR BELEDİYESİ YENİ ....

       Çıldır Belediye Başkanlığı Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe olarak aldığı yol süpürme aracını kullanacağı alan olmayınca takas yolu ile iki araçla değiştirdi.

     Çıldır Belediye Başkanı K.Yakup Azizoğlu Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demirle yapmış olduğu takasla Çıldır Belediyesine iki yeni araç kazandırdı. Hibe programı çerçevesinde almış olduğu yol süpürme aracını sıfır bir pikap ve minibüsle değiştirdi. 

    Her iki belediyede eksiklerini bu değişimle çözüme kavuştururken konuyla iligili açıklama yapan Çıldır Belediye Başkanı K.Yakup Azizoğlu ´´ Belediyemiz bünyesine 3 yıl önce kattığımız yol süpürme aracımızı yollarımız asfalt olmadığından dolayı kullanamadık. Bu takastan aldığımız araçlarla ilçemizin su borularında meydana gelen sorunlara anında çözüm bulmak için bir arazi aracına ihtiyac vardı onunla birlikte ilçemizde çeşitli işlerde kullancağımız bir münübüsle takas ederek Ardahan Belediyesi ile güzel bir işe imza attık. Herşey vatandaşlarımız ve ilçemiz için. Bu olaya sıcak bakıp bizimle anlaşan Ardahan Belediye  Başkanı Faruk beye de teşekkür ediyorum´´dedi.